Шукаєте хімчистку? Наші відділення

Замовити онлайн

Хімчистка в Одесі

Місто:

Одеса

С. Фонтанка, вул. Південна дорога 101а ТРЦ Рів'єра

Фабрика хімчистки ЧИСТО

ПРАЦЮЄМО!!!!
пн-нд 10.00 -21.00
т. 097 124 42 83
Детальніше

Мешканці великих міст не завжди мають час на хатні клопоти, тож шукають надійного помічника для догляду за оселею, гардеробом та аксесуарами. Хімчистка в Одесі «ЧИСТО» – професійний помічник по догляду за повсякденними та ексклюзивними речами. Не гайте час на хатні клопоти – ми робимо це за вас з 2004 року якісно, швидко, професійно та технологічно. Хімчистка “ЧИСТО” в Одесі дарує довге та чисте життя вашим улюбленим речам, щоб ви користувалися ними якомога довше.

Хімчистка одягу в Одесі

Хімчистка одягу в Одесі – затребувана послуга серед містян та гостей південної столиці. Швидко, зручно, безпечно та екологічно освіжити предмети гардеробу – мрія кожного, кому бракує часу та терпіння. Хімчистка одягу в Одесі – послуга саме для вас, якщо ви:

Звісно, більшість квартир і будинків укомплектовані пральними машинами. Та вони, на жаль, не завжди доречні. Саме тому хімчистка одягу в Одесі – рішення, що ідеально доповнює ваш щотижневий розклад:

Як вибрати хімчистку одягу? Серед важливих факторів:

Турбота про ваші речі

Зберігати оселю та гардероб в чистоті та охайності – справа проста, якщо робити це правильно. Хімчистка речей в Одесі ефективно впорається з пранням та чищенням великогабаритних речей, таких як:

Хімчистка в Одесі, ціна якої зовсім не висока в порівнянні з якістю та швидкістю, зберігає ваші улюблені речі чистими та неушкодженими. Цим ви суттєво економите власний бюджет, адже більшість речей коштує недешево, а купуєте ви їх надовго

Час – теж гроші. Не витрачайте його на хатні справи, довірте їх професіоналам. Проведіть день з  родиною, дітьми, друзями. А про чистоту та свіжість ваших речей потурбується хімчистка “ЧИСТО” в Одесі.

Професійна чистка габаритних текстильних речей відмінно:

Ціна хімчистки в Одесі залежить від кількох факторів;

Мережа хімчисток “ЧИСТО” в Одесі

Мережа хімчисток Чисто в Одесі – ваш надійний помічник в питаннях чистоти та бездоганності ваших речей. Ми працюємо для вас без перерви та вихідних з понеділка по неділю. Наша адреса – С. Фонтанка, вул. Південна дорога 101а ТРЦ Рів'єра.

Кожного дня з 10-00 до 21-00 наші двері відчинені для ваших речей, щоб ми могли подбати про їх свіжість та наповнити ваше життя чистотою та турботою.

Ідеологія ЧИСТО

Швидка робота хімчистки Чисто

Швидко

"ЧИСТО" постійно вдосконалює якість роботи, якість сервісу, кваліфікацію персоналу. Ми завжди просуваємося вперед, стаємо більш професійними і умілими ніж вчора та більш зручними і приємними ніж сьогодні.

Екологічна робота хімчистки Чисто

Екологічно

Ми використовуємо новітні революційні ЕКО технології, в роботі яких відсутні шкідливі речовини і є абсолютно безпечними для речей, людей і планети.

Доступна робота хімчистки Чисто

Доступно

"ЧИСТО" це завжди доступно, зручно і з акційним сюрпризом.
"ЧИСТО"завжди прикладе всіх зусиль щоб реанімувати Ваші речі після екстрених випадків і забруднень.

Якісна робота хімчистки Чисто

Якісно

"ЧИСТО"використовує новітні технології та сертифіковану якісну хімію і матеріали.
З хімчисткою "ЧИСТО" можна без остраху довіряти постійний догляд за своїм гардеробом, килимами, постіллю.

Залиште свій відгук

0800601515

Замовити дзвінок