Шукаєте хімчистку? Наші відділення

Замовити онлайн

Хімчистка Київ

Місто:

Київ

вул. Гната Хоткевича, 1В ТРК ПРОСПЕКТ

Фабрика хімчистки ЧИСТО

ПРАЦЮЄМО!!!!
пн-нд 10.00 -21.00
т. 0 800 60 15 15
т. 099 652 72 79 Детальніше

вул. Миколи Лаврухіна, 4 ТЦ РАЙОН

Пункт прийому Хімчистки ЧИСТО

ПРАЦЮЄМО!!!!
пн-нд 10.00 -21.00
т. 0 800 60 15 15
т. 096 155 72 95 Детальніше

вул. Спортивна площа, 1а ТРЦ ГУЛІВЕР

Фабрика хімчистки ЧИСТО

ПРАЦЮЄМО!!!!
пн-нд 10.00 -22.00
т. 096 398 93 88
т. 0 800 60 15 15 Детальніше

вул. Миколи Грінченка, 4В, БЦ ГОРИЗОНТ

Автоматичний Пункт прийому і видачі Хімчистки ЧИСТО

ПРАЦЮЄМО для працівників і відвідувачів Бізнес Центру
пн.-нд. 05.00-00.00
т. 0 800 60 15 15 Детальніше

вул. Амосова, 12, БЦ ГОРИЗОНТ

Автоматичний Пункт прийому і видачі Хімчистки ЧИСТО

ПРАЦЮЄМО для працівників і відвідувачів Бізнес Центру
пн.-нд. 05.00-00.00
т. 0 800 60 15 15 Детальніше

Професійний догляд за одягом та предметами інтер’єру дозволяє підтримувати їх у гарному стані та продовжити термін служби речей. І з цим завданням найкраще впорається хімчистка. Мережа хімчисток «ЧИСТО» використовує сучасні технології, здійснює делікатний підхід до кожної речі, гарантує високу якість хімчистки та пропонує доступні ціни. Відділення компанії працюють у Києві, пропонуючи клієнтам якісний сервіс та економію власного часу.

Професійна чистка одягу в Києві

Якісна хімчистка одягу являє собою специфічний процес, який потребує наявності спецзасобів та професійного обладнання. Мережа Хімчисток «ЧИСТО» має двадцятирічний досвід роботи, пропонуючи своїм клієнтам якісну хімчистку текстильних та шкіряних виробів. Це дозволяє довго зберігати улюблені речі в гарному стані та освіжати їх зовнішній вигляд.

Хімчистка в Києві — це професійний догляд за одягом та ексклюзивними речами з гардеробу, які вимагають дбайливого ставлення. Спеціалісти «ЧИСТО» візьмуть на себе всі клопоти з хімчистки. У Києві можна знайти відділення біля свого дому. А для економії часу можна викликати на свою адресу у місті кур’єра компанії. Він забере речі на відділення та привезе їх назад після хімчистки. Така доставка у Києві безкоштовна.

Окрім хімчистки одягу, текстилю та шкіряних виробів можна замовити:

Сучасні методи та безпечні речовини

У відділеннях мережі «ЧИСТО» хімчистка одягу виконується з використанням сертифікованих екологічних засобів від найкращих американських та європейських виробників. Всі речовини безпечні для здоров’я людини та призначені для дбайливого догляду за виробами з текстилю і шкіри.

Хімчистка одягу в Києві у мережі «ЧИСТО» здійснюється за різними технологіями:

Чому самостійна чистка одягу не завжди ефективна

Деякі люди помилково вважають, що хімчистка необов’язкова і будь-який одяг можна чистити самостійно. Проте в домашніх умовах ефективно видалити забруднення складно. Правильна хімчистка зберігає колір речей, усуває неприємні запахи. Спосіб чистки одягу вказаний на етикетці виробника. Для деяких речей дозволена лише суха чистка, оскільки вони можуть деформуватися від води. Неправильне використання миючих засобів також здатне нашкодити матеріалу. Професійна хімчистка дозволяє уникнути цих проблем.

Хімчистка одягу в Києві призначена для виробів зі шкіри та замші, які потребують спецдогляду. У відділеннях мережі «ЧИСТО» також здійснюється хімчистка дитячих речей, повсякденного одягу з текстилю та шовку. А для дизайнерських предметів гардеробу є делікатна хімчистка.

Делікатний підхід до хімчистки цінних речей

Дизайнерський одяг з декоративним оздобленням та вироби з делікатних матеріалів потребують особливого догляду. Спеціалісти хімчистки «ЧИСТО» здійснюють ручну чистку таких речей, використовують м’які миючі засоби для видалення забруднень. Одяг дбайливо очищується «сантиметр за сантиметром», а матеріал зберігає кольори, фактуру та привабливий зовнішній вигляд. Така хімчистка потребує більше часу, але дає якісний результат.

Чому варто обирати мережу хімчисток «ЧИСТО»

У прагненні виконати чистку самостійно та недорого можна повністю зіпсувати улюблений одяг. Догляд за предметами гардеробу краще довірити професіоналам. Хімчистка «ЧИСТО» у Києві має низку переваг:

Ідеологія ЧИСТО

Швидка робота хімчистки Чисто

Швидко

"ЧИСТО" постійно вдосконалює якість роботи, якість сервісу, кваліфікацію персоналу. Ми завжди просуваємося вперед, стаємо більш професійними і умілими ніж вчора та більш зручними і приємними ніж сьогодні.

Екологічна робота хімчистки Чисто

Екологічно

Ми використовуємо новітні революційні ЕКО технології, в роботі яких відсутні шкідливі речовини і є абсолютно безпечними для речей, людей і планети.

Доступна робота хімчистки Чисто

Доступно

"ЧИСТО" це завжди доступно, зручно і з акційним сюрпризом.
"ЧИСТО"завжди прикладе всіх зусиль щоб реанімувати Ваші речі після екстрених випадків і забруднень.

Якісна робота хімчистки Чисто

Якісно

"ЧИСТО"використовує новітні технології та сертифіковану якісну хімію і матеріали.
З хімчисткою "ЧИСТО" можна без остраху довіряти постійний догляд за своїм гардеробом, килимами, постіллю.

Залиште свій відгук

0800601515

Замовити дзвінок