Замовити онлайн

ПРО НАС

ТзОВ "Мережа хімчисток "Чисто"  пропонує Вам повний спектр  професійних послуг по  догляду за Вашим гардеробом, килимами, постіллю та предметами інтер'єру.  Ми завжди ідемо в ногу з часом, завжди рухаємось вперед, вдосконалюємося, стаємо більшими професіоналами ніж вчора та більш умілими ніж сьогодні.

Серед переваг нашої хімчистки можна віднести:

У людському розумінні глибоко засів радянський шаблон – що хімчистка це дорого і тому її послугами потрібно користуватися, коли річ знаходиться у критичному стані. І як результат, невідомо, що буде з нею після чистки.

З 2004 року мережа хімчисток "ЧИСТО" доносить до клієнтів розуміння, що річ потребує постійного догляду. За гроші у хімчистці "ЧИСТО" ви купляєте не реанімацію речей, а вільний від клопотів час, свіжий зовнішній вигляд і продовження життя Вашого гардеробу. Для цього ми використовуємо новітні технології та сертифіковані матеріали, але основна наша перевага полягає в постійному вдосконаленні команди наших працівників у плані професіоналізму та сервісу обслуговування. 

Послуги хімчистки "ЧИСТО" – це постійний догляд за Вашими улюбленими речами, можливість користуватися ними довго, незалежно чи це дизайнерська сукня з дорогоцінними елементами або шкіряний виріб чи улюблена футболка Вашої дитини. Адже хороша хімчистка освіжає красу речей. Завдяки такому підходу, за короткий термін Мережа Хімчисток "ЧИСТО" зайняла провідну позицію в західному регіоні і може похвалитися постійними клієнтами, які вже давно стали для нас друзями.

Лишіть клопіт нам - витрачайте  час на приємне. :)

Ідеологія ЧИСТО

Швидка робота хімчистки Чисто

Швидко

"ЧИСТО" постійно вдосконалює якість роботи, якість сервісу, кваліфікацію персоналу. Ми завжди просуваємося вперед, стаємо більш професійними і умілими ніж вчора та більш зручними і приємними ніж сьогодні.

Екологічна робота хімчистки Чисто

Екологічно

Ми використовуємо новітні революційні ЕКО технології, в роботі яких відсутні шкідливі речовини і є абсолютно безпечними для речей, людей і планети.

Доступна робота хімчистки Чисто

Доступно

"ЧИСТО" це завжди доступно, зручно і з акційним сюрпризом.
"ЧИСТО"завжди прикладе всіх зусиль щоб реанімувати Ваші речі після екстрених випадків і забруднень.

Якісна робота хімчистки Чисто

Якісно

"ЧИСТО"використовує новітні технології та сертифіковану якісну хімію і матеріали.
З хімчисткою "ЧИСТО" можна без остраху довіряти постійний догляд за своїм гардеробом, килимами, постіллю.

Залиште свій відгук

0800601515