Шукаєте хімчистку? Наші відділення

Замовити онлайн

ПРО НАС

ТзОВ "Мережа хімчисток "Чисто"  пропонує Вам повний спектр  професійних послуг по  догляду за Вашим гардеробом, килимами, постіллю та предметами інтер'єру.  Ми завжди ідемо в ногу з часом, завжди рухаємось вперед, вдосконалюємося, стаємо більшими професіоналами ніж вчора та більш умілими ніж сьогодні.

Серед переваг нашої хімчистки можна віднести:

У людському розумінні глибоко засів радянський шаблон – що хімчистка це дорого і тому її послугами потрібно користуватися, коли річ знаходиться у критичному стані. І як результат, невідомо, що буде з нею після чистки.

З 2004 року мережа хімчисток "ЧИСТО" доносить до клієнтів розуміння, що річ потребує постійного догляду. За гроші у хімчистці "ЧИСТО" ви купляєте не реанімацію речей, а вільний від клопотів час, свіжий зовнішній вигляд і продовження життя Вашого гардеробу. Для цього ми використовуємо новітні технології та сертифіковані матеріали, але основна наша перевага полягає в постійному вдосконаленні команди наших працівників у плані професіоналізму та сервісу обслуговування. 

Послуги хімчистки "ЧИСТО" – це постійний догляд за Вашими улюбленими речами, можливість користуватися ними довго, незалежно чи це дизайнерська сукня з дорогоцінними елементами або шкіряний виріб чи улюблена футболка Вашої дитини. Адже хороша хімчистка освіжає красу речей. Завдяки такому підходу, за короткий термін Мережа Хімчисток "ЧИСТО" зайняла провідну позицію в західному регіоні і може похвалитися постійними клієнтами, які вже давно стали для нас друзями.

Лишіть клопіт нам - витрачайте  час на приємне. :)

Ідеологія ЧИСТО

Швидка робота хімчистки Чисто

Швидко

"ЧИСТО" постійно вдосконалює якість роботи, якість сервісу, кваліфікацію персоналу. Ми завжди просуваємося вперед, стаємо більш професійними і умілими ніж вчора та більш зручними і приємними ніж сьогодні.

Екологічна робота хімчистки Чисто

Екологічно

Ми використовуємо новітні революційні ЕКО технології, в роботі яких відсутні шкідливі речовини і є абсолютно безпечними для речей, людей і планети.

Доступна робота хімчистки Чисто

Доступно

"ЧИСТО" це завжди доступно, зручно і з акційним сюрпризом.
"ЧИСТО"завжди прикладе всіх зусиль щоб реанімувати Ваші речі після екстрених випадків і забруднень.

Якісна робота хімчистки Чисто

Якісно

"ЧИСТО"використовує новітні технології та сертифіковану якісну хімію і матеріали.
З хімчисткою "ЧИСТО" можна без остраху довіряти постійний догляд за своїм гардеробом, килимами, постіллю.

Залиште свій відгук

0800601515

Замовити дзвінок