Замовити онлайн

Технології

У всьому світі екологічні стандарти стають все більш строгими, оскільки все більше і більше людей стають екологічно свідомими. Цю тенденцію, з любов'ю до  людей і планети, Мережа Хімчисток Чисто  застосовує у своїй роботі. Ми використовуємо безпечні для ваших речей і здоров’я технології,  котрі забезпечують ефективну чистку виробів із самих різноманітних матеріалів.

 

ЕКО ЧИСТКА  GreenEarth 

Це ексклюзивна, новітня,  революційна технологія, яка працює на основі рідкого силікону D5, що є антиалергенним, нетоксичним і при потраплянні в навколишнє середовище розпадається на пісок, воду і вуглекислий газ. Він настільки безпечний, що його можна втирати в шкіру. Адже саме він є основним інгредієнтом для шампунів, кондиціонерів і лосьйонів. Таким чином ця технологія є абсолютно безпечною для речей, людей і планети. Одночасно  GreenEarth ідеально впорається із забрудненнями будь-яких видів на будь-яких тканинах, шкірі та хутра, не лишаючи запаху та без втрати кольору, а властивості низького поверхневого натягу та утримання вологи, дозволяють при обробці речей домогтися мінімального утворення складок і скочування ворсу.

От же, якщо досі дитячий одяг, мережева, делікатний шовк, вироби з намистинами, камінчиками, блискітками та іншою складною обробкою, комбіновані вироби, ексклюзивний дизайнерський одяг були для Вас несумісні зі словом «хімчистка», тепер вони абсолютно сумісні з технологіями GreenEarth. 

 

ЕКО ЧИСТКА   SoftWash

Ця технологія перевершує традиційну хімчистку і  поєднує в собі унікальну механіку, екологічні розчинники і  використання низьких температур. Ця комбінація дозволяє швидко (до 90 хв), делікатно, екологічно та ефективно  впоратися з чисткою речей з різних матеріалів і зі стійкими забрудненнями, зберігаючи колір та фактуру тканини. 

 

КЛАСИЧНА ЧИСТКА В ПХЕ

Через свою універсальність і доступність, на сьогодні це найпоширеніша технологія чистки одягу у світі. В «Чисто» навіть традиційна чистка в перхлоретилені виконується на машинах останнього покоління. Вони відповідають всім екологічним стандартам, володіють безліччю опцій і програм дбайливої чистки. Після чистки на такому обладнанні ваш одяг не має специфічних запахів, виключена можливість виникнення алергічних реакцій.

 

АКВАЧИСТКА

Ця професійна волога чистка речей визнана Агентством з охорони навколишнього середовища і рекомендується для делікатних тканин і дитячого одягу. При цьому аквачистка винятково ефективна. Ця делікатна чистка у воді відбувається на сучасних апаратах аквачистки IPSO, із застосуванням спеціальних миючих засобів. Після аквачистки ваш одяг свіжий і приємний на дотик. Навіть до виробів зі шкіри та замші повертається їх насичений колір, відбувається вирівнювання кольорової гами, не вимиваються природні жири.

 

РУЧНА ОБРОБКА

Бувають ситуації, коли оптимальний результат чистки не досягнути без ручної роботи. Саме тому, при роботі з ексклюзивним і делікатним одягом і взуттям із текстилю і замші, ми застосовуємо технологію повністю або  часткової ручної роботи. Наші досвідчені та кваліфіковані співробітники усувають будь – які небажані наслідки експлуатації вашої улюбленої речі. Чистка «сантиметр за сантиметром» справжня «hand-made» послуга нашої хімчистки.

Ідеологія ЧИСТО

Швидка робота хімчистки Чисто

Швидко

"ЧИСТО" постійно вдосконалює якість роботи, якість сервісу, кваліфікацію персоналу. Ми завжди просуваємося вперед, стаємо більш професійними і умілими ніж вчора та більш зручними і приємними ніж сьогодні.

Екологічна робота хімчистки Чисто

Екологічно

Ми використовуємо новітні революційні ЕКО технології, в роботі яких відсутні шкідливі речовини і є абсолютно безпечними для речей, людей і планети.

Доступна робота хімчистки Чисто

Доступно

"ЧИСТО" це завжди доступно, зручно і з акційним сюрпризом.
"ЧИСТО"завжди прикладе всіх зусиль щоб реанімувати Ваші речі після екстрених випадків і забруднень.

Якісна робота хімчистки Чисто

Якісно

"ЧИСТО"використовує новітні технології та сертифіковану якісну хімію і матеріали.
З хімчисткою "ЧИСТО" можна без остраху довіряти постійний догляд за своїм гардеробом, килимами, постіллю.

Залиште свій відгук

0800601515

-20% на чистку зимових речей! Заховай "Зиму" в шафу.

Акція