Замовити онлайн

Хімчистка в Івано-Франківську

Івано - Франківськ

вул. Дністровська,3 ТЦ Прикарпаття (Сільпо -1 поверх)

Пункт прийому Хімчистки ЧИСТО

ПРАЦЮЄМО !!!
пн.-нд. 10.00-20.00
тел (096) 010 96 50 Детальніше

вул. Миколайчука, 2 ТЦ Арсен

Фабрика Хімчистки ЧИСТО

ПРАЦЮЄМО!!!
пн.-нд. 10.00-20.00
тел (093) 463 49 32 Детальніше

вул. Вовчинецька, 225а ТРЦ Велес

Пункт прийому Хімчистки ЧИСТО

ПРАЦЮЄМО !!!
пн-нд 10:00 - 21:00
тел (096) 4397355 Детальніше

Калуш

просп. Михайла Грушевського, 99а ТЦ АТБ

Пункт прийому Хімчистки ЧИСТО

ПРАЦЮЄМО !!!
пн-нд 09:00 - 19:00
тел. (098) 287 42 21
тел. 0 800 60 15 15 Детальніше

Існують забруднення та плями, в боротьбі з якими звичайне прання безсиле, усунути їх допоможе тільки хімчистка. Хімчисткою називають чистку одягу та інших речей з використанням особливих хімічних розчинників, що видаляють складні забруднення. Методи чистки постійно вдосконалюються, мережа хімчисток «Чисто» з відділеннями у Івано-Франківську використовує передові технології та інноваційні засоби, що забезпечують дивовижний результат.

Чистка одягу в Івано-Франківську

«Чисто», сучасна хімчистка у Івано-Франківську, надає широкий перелік послуг, що допомагають повернути  речам бездоганний вигляд:

Просто оберіть зручно розташоване відділення хімчистки «Чисто» біля дому, занесіть речі до пункту прийому та вкажіть, які послуги вам потрібні (чистка, виведення плям, фарбування, дрібний ремонт), а через деякий час заберіть готове замовлення.

Усунення плям і запаху з одягу

Після прийому у хімчистці речі сортують та визначають, яку технологію чистки  використовувати. Так, ексклюзивні текстильні вироби, з делікатних тканин, з комбінованим і складним фасоном, з декорами чистяться лише безпечними ЕКО- технологіями. Для звичайних речей власники можуть обрати класичну хімчистку або більш дорогу хімчистку Green Earth. Технологи застосовують виключно такий вид чистки, який дозволяє виробник на маркуванні виробів.

Хімчистка одягу в Івано-Франківську здійснюється за різними технологіями:

Для ЕКО хімчистки Green Earth використовуються екологічно безпечні розчинники на основі рідкого силікону. Це ефективна, але щадна технологія хімчистки, безпечна для делікатних речей, навколишнього середовища та здоров’я. Речі після ЕКО хімчистки з гіпоалергенним реактивом можуть сміливо вдягати власники чутливої, схильної до подразнень шкіри, ризик респіраторних алергічних проявів також виключений.

Green Earth – реактив, що дозволяє дбайливо та ефективно відчищати речі з шовку, льону  та інших делікатних тканин, речі зі стразами, пайетками та іншими складними декорами. Реактив делікатно видаляє забруднення, зберігаючи колір тканини, пом’якшує волокна та запобігає їх пересиханню, кошлатінню, усадці та деформації речей, робить їх гладенькими та шовковистими. До того ж він позбавлений специфічного запаху, якого колись набували речі після звичайної хімчистки за старими технологіями. Після ЕКО чистки та навіть після традиційної хімчистки в «Чисто» одяг та інші речі пахнуть свіжістю, а не хімією. Ми також використовуємо інноваційні технології для  чистки предметів домашнього вжитку та предметів для тварин, що дозволять позбутися стійких неприємних запахів, знешкодити мікроорганізми.

Хімчистка «ЧИСТО»: оптимальний вибір для чищення речей

Є чимало причин довірити чистку та відновлення вашого одягу в Івано-Франківську хімчистці «Чисто»:

«Чисто» піклується про вас, ваші речі та планету.

Ідеологія ЧИСТО

Швидка робота хімчистки Чисто

Швидко

"ЧИСТО" постійно вдосконалює якість роботи, якість сервісу, кваліфікацію персоналу. Ми завжди просуваємося вперед, стаємо більш професійними і умілими ніж вчора та більш зручними і приємними ніж сьогодні.

Екологічна робота хімчистки Чисто

Екологічно

Ми використовуємо новітні революційні ЕКО технології, в роботі яких відсутні шкідливі речовини і є абсолютно безпечними для речей, людей і планети.

Доступна робота хімчистки Чисто

Доступно

"ЧИСТО" це завжди доступно, зручно і з акційним сюрпризом.
"ЧИСТО"завжди прикладе всіх зусиль щоб реанімувати Ваші речі після екстрених випадків і забруднень.

Якісна робота хімчистки Чисто

Якісно

"ЧИСТО"використовує новітні технології та сертифіковану якісну хімію і матеріали.
З хімчисткою "ЧИСТО" можна без остраху довіряти постійний догляд за своїм гардеробом, килимами, постіллю.

Залиште свій відгук

0800601515

Акційні ціни на чистку домашнього текстилю та килимів!

Акція